کاربر گرامی،لطفا منتظر بمانید

نویسنده: کسری نیک اعتقاد 1398/06/16

محصولات جدید آمازون در IFA 2019
آمازون بامحصولات خود در نمایشگاه ایفا 2019 حضور پیدا کرده است:

آمازون در نمایشگاه IFA ۲۰۱۹ برلین بیش از ۲۰ دستگاه جدید مرتبط با Fire TV را رونمایی کرد از جمله نسل جدید «فایر تی وی کیوب» و  «فایر تی وی ادیشن ساندبار». ساندبار جدید توسط شرکت «آنکر» ساخته می شود.

علاوه بر آن ۱۵ محصول«فایر تی وی ادیشن» از جمله نخستین تلویزیون فایر OLED نیز عرضه می شود.

طبق اعلام این شرکت در حال حاضر دستگاه های فایر تی وی در سراسر جهان بیش از ۳۷ میلیون کاربر ماهانه فعال دارد. 

یکی از دستگاه‌های جدید  این شرکت «فایر تی وی کیوب» است که نسل نخست آن قبلا عرضه شده است.

 آمازون از تلویزیون 65 اینچی توشیبا Fire TV Edition همراه با دالبی ویژن HDR و همچنین نسخه بروز شده Fire TV Cube رونمایی کرده است. تلویزیون Fire TV Edition که از پنل OLED بهره می‌برد، با همکاری شرکت آلمانی Grundig توسعه یافته است.

برخلاف تلویزیون‌های Vision 6 و Vision 7 فایر تی وی ادیشن که آمازون در IFA 2019 رونمایی کرده، مدل OLED Fire TV Edition از پنل OLED با کیفیت بسیار بالا بهره می‌برد. پنل‌های LED و OLED از نظر کیفیت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند و نمایشگرهای OLED کیفیت بسیار بالاتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. در صورتی که خواهان پرداخت مبلغ بالاتر از 1000 دلار برای خرید تلویزیون‌های 4K نیستید، آمازون با همکاری شرکت Grundig تلویزیون‌های Vision 6 Fire TV و Vision 7 Fire TV را برای شما در نظر گرفته است.

 

 آمازون قیمت مناسبی را برای محصولات جدید خود در نظر گرفته است. تلویزیون 65 اینچی توشیبا Fire TV Edition با دالبی ویژن HDR دارای قیمت 599 دلار بوده، ساندبار Nebula با قیمت 230 دلار به فروش می‌رسد و نسل دوم Fire TV Cube با قیمت 120 دلار در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. کاربران از امروز می‌توانند این سه دستگاه را پیش خرید کنند.

مشاهده دیدگاه کاربران

برای ثبت نظر باید با نام کاربری وارد شوید

یا ثبت نامنمایید

;