کاربر گرامی،لطفا منتظر بمانید

نویسنده: معین عدالت 1398/10/08

معرفی مراکز تفریحی در وبسایت بازی گرد
هدف وبسایت بازی گرد نمایش مراکز بازی به تفکیک شهر و استان و امکانات آن‌ها است. 

از طریق این وبسایت می‌توان تمام مراکز بازی اعم از پارک‌ها، شهربازی ها، خانه‌های بازی و مهدکودک‌ها را مشاهده کرد که البته دسترسی کاربران به هر آیتم به سادگی قابل انجام است.

در صورتی که مرکز مورد نظر در لیست مراکز بازی، بازی گرد وجود نداشته باشد می‌توان با ثبت نام در سایت، اطلاعات مرکز بازی خود را از طریق پنل کاربری ثبت کرد یا این که از طریق ایمیل ثبت شده در سایت اقدام به ارسال اطلاعات مرکز بازی مورد نظر خود کرد.

همچنین افرادی که با مدیریت مراکز بازی در ارتباط هستند، می‌توانند با ارسال لینک ثبت نام آن‌ها را از وجود دایرکتوری مراکز بازی آگاه کنند. وبسایت بازی گرد دارای نقشه جستجوی مراکز بازی است که می‌تواند در یافتن مراکز بازی دلخواه کاربران بسیار موثر باشد.

صفحات مهم بازی گرد

صفحه اصلی بازی گرد دارای جعبه جستجوگر پیشرفته مراکز بازی را مشاهده کنید، است. در بخش اول جستجوگر، می‌توان شهر مورد نظر خود را از باکس اول انتخاب کد. در جعبه دوم امکان انتخاب نوع مرکز بازی فراهم شده است.

در جعبه سوم می‌توان هر آنچه که احتیاج است را نوشت و روی دکمه جستجو کلیک کرد. از طریق منوی بالایی وبسایت می‌توان به دسته بندی مراکز بازی دسترسی پیدا کرد.

در هر دسته شهرهایی که بیشترین تعداد مرکز را دارند در اولویت قرار داده شده‌اند و همچنین مناطق تفریحی را می‌توان از طریق مکان نما پیدا کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بازی گرد به آدرس www.bazigard.com مراجعه و انتقادات و پیشنهادات خود را به ایمیل info@bazigard.com ارسال کنند.

مشاهده دیدگاه کاربران

برای ثبت نظر باید با نام کاربری وارد شوید

یا ثبت نامنمایید

;