نویسنده: معین عدالت 1397/10/09

دردسر جدید اپل؛
پس از داستان انفجار پرچمداران گلکسی نوت 7، موضوع انفجار گوشی‌های هوشمند تبدیل به یک مبحث داغ در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی شده است. اخیراً یکی کاربر ادعا کرده است که گوشی آیفون XS Max او زمانی که در جیبش بوده بدون هیچ دلیل خاصی منفجر شده است.

ماجرای انفجار گوشی‌های آیفون چندان جدید نیست، پیش از این ویدئویی از انفجار گوشی آیفون 7 فضای مجازی منتشر شده بود، چندی بعد یک کاربر مدعی شده بود که گوشی آیفون X درون کیفش آتش گرفته است، اما این موضوع هیچ‌وقت اثبات نشد. حال به تازگی یک کاربر به اسم J. Hillard گزارشی از انفجار گوشی آیفون XS Max خود به همراه عکس برای سایت iDrop News ارسال کرده است. بر اساس گزارش ارسال شده برای سایت iDrop، ساعت 3 عصر روز 12 دسامبر نزدیک شهر کلمبوس این کاربر متوجه بوی عجیبی می‌شود و ناگهان گوشی آیفون XS Max او که در جیب پشتش قرار داشت، شروع به آتش گرفتن می‌کند و باعث سوختگی پوست آن می‌شود.

در ادامه ماجرا، کاربر گوشی سوخته را به فروشگاه رسمی اپل می‌برد و تیم فنی اپل پس از بررسی محصول پیشنهاد یک دستگاه آیفون XS Max را به او می‌دهند و خبری از جبران خسارت جانی وارد شده به این شخص نبوده است. در انتها، این کاربر درخواست فروشگاه اپل مبنی بر تعویض گوشی را قبول نمی‌کند و گوشی سوخته را با خود به خانه می‌برد و گزارش مربوط به این اتفاق را به همراه عکس برای سایت iDrop News به شکل اختصاصی ارسال می‌کند.

در ابتدا این کاربر بابت لباس سوخته و خدمات فعال شده بر روی سیم‌کارت این گوشی از فروشگاه اپل درخواست خسارت کرده بود اما آن‌ها حاضر به پرداخت این خسارت نشده بودند. تا این لحظه اطلاعات بیشتری در مورد این داستان در دسترس نیست، اما بدون شک این ماجرا باعث نگرانی تعداد زیادی از دارندگان آیفون‌های جدید شده است 

مطالب بیشتر

مشاهده دیدگاه کاربران

برای ثبت نظر باید با نام کاربری وارد شوید

یا ثبت نامنمایید

;