بیانیه ماموریت

بيانيه مأموريت ماهنامه عصر فناوري اطلاعات

هدف از تأسيس نشريه، به كارگيري متخصصين مرتبط با حوزه فناوري‌هاي اطلاعاتي و ارتباطي، جهت ارائه بهترين راهكارهاي فناوري نوين در كشور و جذب سرمايه از طريق توزيع الکترونيکي نشريه، چاپ آگهي‌هاي تبليغاتي و ارائه مشاوره و مهارت‌ها به سازمان‌ها،  ارگان‌هاي دولتي و خصوصي است.

  مزيت‌هاي كليدي موفقيت

  • وجود متخصصين IT در حد اساتيد دانشگاه‌هاي معتبر كشور
  • وجود افراد با تجربه در تحريريه و بازاريابي نشريه
  • داشتن يك تيم مديريتي قوي و علمي
  • ايجاد ارتباط مباحث آكادميك و دانشگاهي با صنعت IT

 

    مزيت رقابتي

  • يكي از مهم‌ترين مزاياي رقابتي ماهنامة «عصر فناوري اطلاعات» نسبت به ساير ماهنامه‌هاي موجود در صنعت IT ، جامعيت آن در كل حوزه‌هاي اين صنعت مي‌باشد. اين امر باعث شده كه بتوان دپارتمان‌هاي مختلف علمي تشكيل داده و به طور تخصصي به هركدام از آن‌ها پردخت. همچنين كليه سازمان‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي، با اين نشريه به عنوان يك نشريه جامع در صنعت IT برخورد كرده و از تيم‌هاي تخصصي آن در زمينه‌هاي مختلف مشاوره مي‌گيرند. جامعيت موضوع در اين ماهنامه باعث مي‌شود كه تغيير و يا حتي حذف هر يك از حوزه‌هاي عملياتي صنعت IT، به علت تغيير و يا به وجود آمدن رويكردهاي نوين، نقش عملياتي ماهنامه را در سطح جامعه كم‌رنگ نکند. (مثلا اگر قدرت ويندوز نسبت به رقبايش كمرنگ شود و مردم به سيستم‌عامل‌هاي ديگر روي آورند، اين امر باعث حذف مخاطب اين ماهنامه نخواهد شد).
  • همكاري اساتيد شاخص دانشگاه‌هاي معتبر ايران (و برخي اساتيد معتبر جهان) به عنوان يكي ديگر از مزاياي رقابتي اين ماهنامه قلمداد شده و علاوه بر مباحث خبري و تحليلي، با توجه به «تحليلي- پژوهشي» بودن مطالب اين نشريه (که مجوز آن نيز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دريافت شده است)، شرکت‌ها مي‌توانند مانورهاي تبليغاتي فراواني را توسط اين ماهنامه به رقباي خود ارايه دهند.

اين نشريه هم به صورت مستقيم از طريق رسانه‌هاي ديجيتالي همچون شبکه‌هاي اجتماعي و پايگاه اطلاع‌رساني خود و هم از طريق جذب مشتركين توسط سايت‌هاي همکار به فروش مي‌رسد. البته بهترين نوع فروش، حالت اشتراك بوده كه با اين سياست، از نظر و سليقه مخاطبين آگاه شده و بر اساس آمار و اطلاعات به دست آمده، بازار هدف شرکت‌هاي تبليغ کننده در ماهنامه را تخصصي مورد هدف قرار مي‌دهيم. البته انتظار مشاهده برندها و شرکت‌ها توسط ماهنامه بيشتر است از استفاده تبليغات ماهنامه جهت تماس بيشتر. يعني اين که برندها در اين ماهنامه و ماهنامه‌هاي مشابه بيشتر ديده و شناخته مي‌شوند و شبيه به آگهي نامه‌ها جهت تماس بيشتر مورد استفاده قرار نمي‌گيرند. در حقيقت با حضور در اين نشريه، فعاليت شرکت‌ها و برندهاي تبليغ دهنده به خوانندگان معرفي مي‌شود.